Szanowni Państwo,

Zgodnie z wytycznymi Biura Edukacji, ze strony przedszkola usunięte zostają listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dostępne są w przedszkolu oraz w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się na konto dziecka przedszkola.edukacja.warszawa.pl

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić:

• elektronicznie w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk „Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym).

lub

• dla osób nie posiadających Internetu/ drukarki druk dostępny do wypełnienia w przedszkolu.

Na potwierdzeniu woli wymagany jest podpis obojga rodziców/ opiekunów prawnych.

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola/ szkoły skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.